Günün Fırsatı

Android – Adobe Flash Player Yükleme

Perşembe, Kasım 14th, 2013 , 15:14 Yayınlandı

AndroidAndroid telefonunuzun web tarayıcısından Flash destekleyen bir siteye girdiğinizde Flash oynatıcınızın olmadığı uyarısını alırsınız.

Google PlayPeki bu durumda ne yapmalısınız? Google Play‘e girip hızlıca Adobe Flash Player aratırsınız ama o da ne? Yoook ! Böyle bir durumla karşılaştığınızda gayet güvenli bir yol izleyeceğiz. Çünkü ben de bir uygulama yüklerken 40 defa düşünenlerdenim. Başımız ağrımasın.

FlashAndroid telefonunuzun Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktifleştirin. Korkmayın korkmayın! Şimdi internet tarayıcınıza girin. Adres satırına http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html linkini yapıştırın. Evet karşınıza kocaman bir liste çıktı. Adobe sitesinden orijinal versiyonu indirin. İndirme işlemi bittikten sonra tekrar; Ayarlar Güvenlik Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini pasifleştirin.

İyi eğlenceler..

 


Yorum yapabilirsiniz, veya kendi sitenizden geri izleme yapabilirsiniz.

Yorum yapın

Sedat Bayram, Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, IConTRee, TxToXML, Gazi Uzaktan Eğitim, Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü, Ülker İdeal Gıda, Bilgisayar Yazılım, Action Script 3.0 Visual Basic, Visual Studio 2005, İdeal İş Güvenliği Danışmanlık, MechSoft Mekanik ve Bilişim Çözümleri, Pascal, Borland Delphi 7, Visual Basic 5-6, Visual Studio 2008, Visual Studio 2010, ASP.NET, VB.NET, C#.NET, VBScript, HTML, XML, mySQL, PHP, MSSQL, Windows 95-98-ME-2000-NT-2003-XP-XP Professionel-Vista-7, Microsoft Office, TechSmith Camtasia, Macromedia Captivate, Adobe Captivate, Ulead Video Studio, Adobe Flash CS3,CS4, Action Script 2.0-3.0, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, Debian 5, Centos 5.4 Server, OpenMeetings, Moodle, PleskPanel, Inno Setup & Script, AudaCity, LiveZilla, M-Files Doküman Yönetim Sistemi Client-Server ve Özelleştirme, Java, Eclipse, Android Üzerinde Uygulama Geliştirme ve Mobil Teknolojiler, Dört İşlem, Sayısal Loto, Solo Test, Print Screen, WordPress ve Blog Yönetimi ve Yeni Çıkan Her Teknolojiyi Keşfetme, Öğrenme ve Yayma Konusunda İstek Sahibi Bir Kişilik